1. Dzisiaj 27 czerwca 2021r. Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Wyrykach. O godz. 12.30 suma odpustowa.

1. W czerwcu modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe do kościoła.

1. W poniedziałek 28 czerwca proszę kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców o uporządkowanie otoczenia kościoła w Lubieniu, plebanii i parkingów do uroczystości sakramentu bierzmowania, która odbędzie się 30 czerwca o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu.

1. We wtorek o godz. 9.00 w Lubieniu spowiedź kandydatów do bierzmowania oraz Nowenna do Ducha Świętego.

1. We wtorek wypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00, w kościele w Lubieniu o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach świętych.

1. W piątek 2 lipca w Kodniu Diecezjalny Dzień Chorego połączony z Odpustem Matki Bożej Kodeńskiej, Matki Jedności. Główna Msza św. Odpustu o godz. 12.00.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna 100 zł., Bezimienna - 100 zł., Bezimienna - 100zł., Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 28.06 do 04.07.2021