1. W niedzielę 20 czerwca 2021 r. dyspensa już nie obowiązuje. Wraca obowiązek uczestniczenia w kościele we Mszy św. niedzielnej i nakazanych świąt i uroczystości.

1. W dzisiejszą niedzielę 20 czerwca po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na KUL.

1. W czwartek wypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Wyrykach zostaje przeniesiony na niedzielę 27 czerwca 2021r. o godz. 12.30 suma odpustowa. Proszę o przygotowanie kaplicy i jej otoczenia, procesji wokół kaplicy oraz obiadu dla zaproszonych księży z naszego dekanatu.

1. W czerwcu modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na popołudniowe nabożeństwa czerwcowe do kościoła. Od poniedziałku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego w czasie nabożeństwa czerwcowego dla kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców.

1. W piątek 25 czerwca zokończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele dla Szkoły w Kaplonosach o godz. 7.45 w kościele w Lubieniu. Msza św. dla Szkoły w Wyrykach o godz. 9.00 w kaplicy w Wyrykach.

1. W sobotę 26 czerwca proszę kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców o uporządkowanie otoczenia kościoła w Lubieniu, plebanii i parkingów do uroczystości sakramentu bierzmowania, która odbędzie się 30 czerwca o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: KŻR Wyryki-Kolonia 300 zł., Bezimienna - 100 zł., Bezimienna - 100zł., Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 21.06 do 27.06.2021