1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Do 19 czerwca 2021 r. obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

2. W niedzielę 20 czerwca 2021 r. dyspensa już nie obowiązuje. Wraca obowiązek uczestniczenia w kościele we Mszy św. niedzielnej i nakazanych świąt i uroczystości.

1. W czerwcu modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na popołudniowe nabożeństwa czerwcowe do kościoła.

1. Dzisiaj w niedzielę 13 czerwca o godz. 18.00 w kościele Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec i procesja wokół kościoła.

1. W sobotę 19 czerwca na godz. 9.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania do kościoła w Lubieniu, gdzie odbędzie się przygotowanie uroczystości sakramentu bierzmowania.

1. W przyszłą niedzielę 20 czerwca po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na KUL.

1. Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Wyrykach zostaje przeniesiony na niedzielę 27 czerwca 2021r. o godz. 12.30 suma odpustowa. Proszę o przygotowanie kaplicy i jej otoczenia, procesji wokół kaplicy oraz obiadu dla zaproszonych księży z naszego dekanatu.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna 500 zł., Bezimienna - 200 zł., Bezimienna - 100zł., Bezimienna - 100zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 14.06 do 20.06.2021