1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Dzisiaj będą zbierane ofiary do puszki na budujące się kościoły w naszej diecezji.

1. W czerwcu modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. We czwartek kończy się Oktawa Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po procesji błogosławieństwo dzieci.

1. W czasie Oktawy Bożego Ciała, proszę też o zadbanie o piękno procesji wokół kościoła; poniedziałek = Wyryki-Połód; wtorek = Zamołodycze i Lipówka; środa = Kaplonosy; czwartek = Horostyta, Lubień i Zahajki; Proszę mamy dzieci z klas zerowych, pierwszych i drugich o przygotowanie dzieci do sypania kwiatów i niesienia poduszek z szarfami, tak jak w Boże Ciało.

1. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 17.00 w kościele. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W sobotę 12 czerwca na godz. 9.30 zapraszam kandydatów do bierzmowania do kościoła w Lubieniu, gdzie odbędzie się egzamin i przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

1. W niedzielę 13 czerwca o godz. 18.00 w kościele Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec i procesja wokół kościoła.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna - 100zł., Bezimienna - 100zł., Bezimienna - 100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 07.06 do 13.06.2021