1. Zapowiedzi: Sebastian Sidor, kawaler z parafii tutejszej i Bernadeta Paulina Szot, panna z Parafii Św. Bazylego w Świerszczowie – zapowiedź – 1.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po Mszach świętych w kościele.

1. W ostatnią środę przez posługę w naszej parafii J.E.Ks. Biskupa Grzegorza Suchodolskiego do sakramentu bierzmowania przystąpiły 22 osoby. Dziękuję Rodzicom i Bierzmowanym za uporządkowanie otoczenia kościoła i plebanii, za dekorację kościoła. Pani katechetce Alinie Hulip i Panu organiście Reonaldowi Kulickiemu z Chórzystami za przygotowanie i oprawę uroczystej Mszy św. Bierzmowania. Bóg zapłać.

1. Na cmentarzu proszę o segregację śmieci. Ustawione są kontenery: jeden kontener zielony na śmieci zmieszane i drugi kontener pomarańczowy na szkło oraz druciany zbiornik na plastik. Proszę nie składować śmieci przed śmietnikami drucianymi.

1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby remontowe (taca remontowa)

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna – 500 zł, Bezimienna - 200 zł., Bezimienna -100 zł., Bezimienna - 100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 05.07 do 11.07.2021