1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 4.05.2021 r. w budynkach kościoła i kaplicy może przebywać oprócz służby liturgicznej – do 14 osób. Proszę o umożliwienie zamawiającym intencje uczestniczyć w kościele i kaplicy we Mszy świętej.

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Rozpoczął się maj, w tym miesiącu modlimy się Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny.

1. W poniedziałek i wtorek katecheza dla rodziców i dzieci klas trzecich, przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Św. o godz. 17.30 przy kościele.

1. W czwartek 13 maja Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św o godz. 17.30

1. W przyszła niedzielę Wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz o godz. 10.30 Uroczystość Pierwszej Komunii dzieci klas trzecich naszej Parafii. Proszę wszystkich, którzy zwykle uczęszczają na tę godzinę Mszy św. o umożliwienie dzieciom i rodzicom uczestniczenie w tej uroczystości.

1. W przyszłą niedzielę zmiana godzin Mszy św.: godz.8.00 w kaplicy i godz. 13.00 w kościele.

1. W nawiązaniu do listu pasterskiego Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na Rok Rodziny zorganizowane zostało comiesięczne spotkanie pod nazwą „Rodzinna Niedziela”. Temat pierwszego spotkania, które odbędzie się już 16 maja br, brzmi „Małżeństwo i rodzina – piękny Boży projekt”. To spotkanie odbędzie się w Parczewie w Bazylice, która jest rejonowym ośrodkiem duszpasterskim dla dekanatów: parczewskiego, hańskiego, wisznickiego i włodawskiego.

Program spotkania

1700- konferencja

1730 Adoracja Najświętszego Sakramentu

1800 Msza Św.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 10.05 do 16.05.2021