1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 4.05.2021 r. w budynkach kościoła i kaplicy może przebywać oprócz służby liturgicznejdo 14 osób.

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Trwa miesiąc maj, w którym modlimy się Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny w czasie nabożeństw majowych.

1. Biały Tydzień przeżywają dzieci, które przystąpiły w niedzielę do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. Zapraszam na Msze święte o godz. 17.30.

1. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

1. Pozostało jeszcze dwa tygodnie, aby wypełnić powinność życia chrześcijańskiego, wymaganą przykazaniem kościelnym: w okresie wielkanocnym przyjąć Komunię świętą.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 17.05 do 23.05.2021