1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 4.05.2021 r. w budynkach kościoła i kaplicy może

przebywać oprócz służby liturgicznej – do 14 osób,

Proszę o umożliwienie zamawiającym intencje uczestniczyć w kościele i kaplicy we Mszy świętej.

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Zapowiedzi:

• Mariusz Kazimierz Kubera zam. w Piasecznie Parafia M.B. Różańcowej i Dominika Bloch zam w Lublinie Parafia Św. Józefa – zapowiedź – 2.

1. Jutro 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze święte według porządku niedzielnego.

1. Rozpoczął się maj, w tym miesiącu modlimy się Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny.

1. Rozpoczyna się czas modlitw o dobre urodzaje i zbiory. Ze względu na ograniczenia epidemiczne nie będzie tradycyjnych procesji poświęcenia pól w każdej wiosce naszej parafii. Będą sprawowane w tej intencji Msze święte w kościele w Lubieniu.

1. W środę katecheza dla rodziców i dzieci klas trzecich, przygotowujacych się do pierwszej spowiedzi i Komunii Św. o godz. 18.00 przy kościele.

1. Na potrzeby Parafii wpłynęły ofiary: Bezimienna – 150 zł. Bezimienna – 100zł.

Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 03.05 do 09.05.2021