1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj wypada 100-lecie wydania, przez Biskupa Diecezji Siedleckiej czyli Podlaskiej Ks. Biskupa Henryka Przeździeckiego, Dekretu erygującego Parafię Św. Mikołaja w Lubieniu. Dziękujmy wszyscy za wielką łaskę Bożą utworzonej Parafii, w której nasi przodkowie i my dzisiaj możemy odkrywać drogę do świętości w Kościele Jezusa Chrystusa.

1. Dzisiaj zbierane są ofiary na ,,tacę remontową”. Na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej do puszki zebrano 680 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. W środę i piątek w kościele dla dzieci klas czwartych, przygotowanie uroczystości Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. o godz. 17.30. Spowiedź dzieci i Rodziców w sobotę o godz. 9.00

1. Uroczysta Msza św. na której dzieci klas czwartych naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Św. w niedzielę o godz. 10.30

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Lubienia, Droga Przebaczenia, wyrusza dnia 2 października 2020 roku (piątek), po Mszy św o godz. 17.30. Zapraszam wszystkich uczestników do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Pakiety z rozważaniami będzie można nabyć w zakrystii przed wyruszeniem na trasę.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100 zł. Bezimienna – 100 zł., Bezimienna – 100 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 21.09 do 27.09.2020