1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj dzieci klas czwartych naszej parafii przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. i w ten sposób rozpoczęły Biały Tydzień wdzięczności Panu Jezusowi Za łaski płynące z Jego obecności w Sakramencie Eucharystii. Msze święte Białego Tygodnia o godz. 17.00 a od czwartku o godz. 17.30. Zapraszam dzieci klas czwartych i ich Rodziców.

1. Na ,,tacę remontową”zebrano 2190 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. W tym Tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek , sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające połączone będą z nabożeństwem różańcowym.

1. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik. W kościele i kaplicy modlimy się Różańcem Św. Rozważając tajemnice życia Jezusa i Maryi. Zapraszam wszystkich do modlitwy różańcowej, danej ludzkości jako ratunek dla świata przed słusznym gniewem Bożym za grzechy ludzi.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Lubienia, Droga Przebaczenia, wyrusza dnia 2 października 2020 roku (piątek), po Mszy św o godz. 17.30. Zapraszam wszystkich uczestników do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Pakiety z rozważaniami będzie można nabyć w zakrystii przed wyruszeniem na trasę.

1. W przyszłą niedzielę 4 października ofiary zebrane na tacę będą ofiarowane jako opłata na utrzymanie Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100 zł., Bezimienna – 200 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 28.09 do 04.10.2020