1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj w czasie Mszy św. jest zbierana ,,taca remontowa” przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda zaprasza Teściowe i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w niedzielę 26 lipca br. na wspólną modlitwę za dzieci i wnuki pod hasłem: „Teściowie z nieba rodem?”. Początek godz. 10.30 a zakończenie Mszą św. o godz. 12.00.

1. W dniach 19-26 lipca 2020 będzie obchodzony 21. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł, Bezimienna 200 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 20.07 do 26.07.2020