1. Zapowiedzi:

• Daniel Mateusz Pilarski, kawaler z Parafii tutejszej i Jagoda Siramowska, panna z Parafii Nawrócenia Św. Pawła w Bełżycach – zapowiedź – 2.

1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Jutro 13 lipca Nabożeństwo fatimskie o godz. 20.15. Zabieramy ze sobą świece. Zakończenie Apelem Jasnogórskim z Częstochowy. Zapraszam Wszystkich do wspólnej modlitwy wynagradzającej za grzechy ludzkości i o pokój na świecie.

1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. będzie zbierana ,,taca remontowa” przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł, Bezimienna – 200zł., Wyryki-Wola KŻR Matki Bożej Pięknej Miłości– 200zł. Bezimienna 200 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Frekwencją w wyborach próbujemy zdobyć nowy wóz strażacki dla naszej Gminy – ogłoszenie.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 13.07 do 19.07.2020