1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po Mszach świętych w kościele.

1. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Katolickiego Radia Podlasie.

1. Po deszczach urosła trawa na placu przy kościele w Lubieniu i parkingach. Proszę o pomoc w wykoszeniu w poniedziałek i wtorek każdego z Parafian, kto tylko będzie mógł.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł, Bezimienna – 200zł., Wyryki-Wola – 200zł. Bezimienna 200 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 05.07 do 12.07.2020