1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda i Teściowie modlą się za dzieci i wnuki pod hasłem: „Teściowie z nieba rodem?”.

1. Dzisiaj kończy się 21. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po każdej Mszy św.

1. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca. W sobotę nabożeństwo wynagradzające za grzechy ludzkości w Kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00 a w kościele w Lubieniu o godz. 18.00. W niedzielę po Mszach św. w kościele. Zapraszam Wszystkich

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł,. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 27.07 do 02.08.2020