1. Dziękuję wszystkim Pielgrzymom 29 Pieszej Pielgrzymki Lubieńskiej do Kodnia za udział, modlitwę i trud drogi. Daliście piękne świadectwo wiary. Bóg zapłać.

1. Dzisiaj w niedzielę jest zbierana ,,taca remontowa”.

1. We wtorek 13 września wypada Dzień Fatimski. Po Mszy św Różaniec fatimski i procesja wokół kościoła z figurką Matki Bożej Fatimskiej w intencji uproszenia pokoju na świecie.

1. W czwartek 15 września 2022r. o godz. 6.30 z parkingu przy kościele w Lubieniu wyruszamy z naszej Parafii na dwudniową pielgrzymką autokarową do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Do Torunia.

1. Przypominam, że pełne uczestnictwo we Mszy św. polega na skupieniu modlitewnym przez cały czas sprawowania Najświętszej Ofiary z odpowiednimi postawami i przyjęciem bez grzechu śmiertelnego (ciężkiego) Komunii świętej – Ciała Jezusa Chrystusa. Udział we Mszy św. bez przystąpienia do Komunii św jest uczestniczeniem niepełnym.

od 12.09 do 18.09.2022

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.