1. Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po każdej Mszy św.

1. Po przerwie covidowej wracamy do pięknych tradycji pielgrzymowania We wtorek (6.09.2022r) o godz. 7.00 z Lubienia wyrusza Pielgrzymka Piesza do Kodnia na Uroczystości Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

1. W piątek (9.09.2022r) zapraszam Rodziców i dzieci klas trzecich naszej Parafii na wstępną katechezę bezpośredniego przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej. Katecheza w kościele o godz. 18.00.

1. W dniach 15-16 września 2022r. (czwartek-piątek) z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. W programie pielgrzymki Warszawa – grób św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, Toruń – Sanktuarium, Radio Maryja, Cieksyn – rodzinna parafia ks. Marcelego Weissa. Koszt przejazdu z noclegiem i ubezpieczeniem – 300 zł przy obecnej liczbie zapisanych osób. Dodatkowym kosztem będzie zamówienie śniadania i obiadu w Toruniu. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy przyjmuje Pan Zbigniew Panasiuk z Lubienia najpóźniej do jutra 5 września 2022r (poniedziałek).

1. W przyszłą niedzielę będzie zbierana ,,taca remontowa”.

1. Ofiarność na potrzeby Parafii: Bezimienna – 500zł., Bezimienna 400zł., Bezimienna 100zł., Bezimienna 100zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 05.09 do 11.09.2022