1. Zapowiedzi:

• Piotr Tomasz Flisiak, kawaler z parafii tutejszej i Martyna Łucja Jakubiuk, panna z Parafii N.S.Jezusowego w Horodyszczu – zapowiedź – 2.

• Piotr Karol Borecki, kawaler z Parafii Macierzyństwa N.M.P i Św. Michała Archanioła w Bolesławiu k/Olkusza i Paula Mocior, panna z Parafii tutejszej – zapowiedź – 1.

1. Spotkanie chętnych pielgrzymów gotowych pójść w Grupie 17, Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę odbędzie się dzisiaj w niedzielę po Mszy św o godz. 10.30 w klasztorze Ojców Paulinów, Parafia Św. Ludwika we Włodawie.

1. Dzisiaj kończy się 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych modlimy się za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. W naszej Parafii błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy św.

1. W przyszłą niedzielę 1 sierpnia, nabożeństwa wynagradzajace za grzechy po każdej Mszy św.

1. W przyszłą niedzielę 1 sierpnia po każdej Mszy św zbiórka ofiar dla poszkodowanych w nawałnicach.

1. Przypominam o segregowaniu śmieci na naszym cmentarzu parafialnym.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna - 500 zł., Bezimienna -100 zł, Bezimienna - 100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 26.07 do 01.08.2021