OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy św. w kościele o godz. 17.30., we wtorek po Mszy św o godz. 7.30.

1. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie.

1. Jutro (poniedziałek) na godz. 17.00 zapraszam Kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i nabożeństwo czerwcowe a potem na Katechezę. Obecność obowiązkowa.

1. Odpust Św. Jana Chrzciciela w Kaplicy w Wyrykach odbędzie się w niedzielę 28 czerwca o godz. 12.30 Msza św. z procesją Eucharystyczną wokół kaplicy. Proszę o przygotowanie posiłku dla księży-gości.

1. Przypominam narzeczonym planującym zawarcie sakramentu małżeństwa o obowiązku zgłoszenia się do kancelarii parafialnej na 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu z metryką chrztu świętego, potwierdzoną katechizacją i dowodem osobistym.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł, Bezimienna – 100zł., Bezimienna- 200zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 22.06 do 28.06.2020