1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. (do dnia 13.06.2020 r. zarażonych w Polsce – 31610 osób, 1229 ofiar śmiertelnych, 14104 wyleczonych.) Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

2. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

1. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. w kościele o godz. 17.30.

1. Jutro na godz. 17.30 zapraszam Kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i nabożeństwo czerwcowe a potem na Katechezę. Obecność obowiązkowa.

1. W ramach Oktawy Bożego Ciała, proszę też o zadbanie o piękno procesji wokół kościoła; poniedziałek = Wyryki-Połód; wtorek = Zamołodycze i Lipówka; środa = Kaplonosy; czwartek = Lubień, Zahajki, Kolonia Wyryki; Proszę mamy dzieci z klas zerowych, pierwszych i drugich o przygotowanie ich do sypania kwiatów i niesienia poduszek z szarfami,tak jak w Boże Ciało.

1. We czwartek zakończenie Oktawy Uroczystości Bożego Ciała po Mszy św o godz. 17.30 i błogosławieństwo dzieci.

1. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

1. Odpust Św. Jana Chrzciciela w Kaplicy w Wyrykach odbędzie się w niedzielę 28 czerwca o godz. 12.30 Msza św. z procesją Eucharystyczną wokół kaplicy. Proszę o przygotowanie posiłku dla księży-gości.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100zł, Bezimienna – 100zł., Bezimienna- 100zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka dostępna jest na stoliku.

od 15.06 do 21.06.2020