1. W październiku – miesiącu maryjnym, modlimy się Różańcem św. Nabożeństwa różańcowe w kaplicy o godz. 16.00 a w kościele godz. 17.30.

1. Dzisiaj w niedzielę jest zbierana ,,taca remontowa”.

1. W piątek 13 października po Mszy św o godz. 17.30 Nabożeństwo Fatimskie. Na procesję fatimską wokół kościoła zabieramy ze sobą świece.

1. W sobotę 14 października o godz. 9.00 zapraszam na katechezę rodziców dzieci klas czwartych szkoły podstawowej w ramach towarzyszenia dzieciom po Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

1. W przyszłą niedzielę 15 października wypada Dzień Papieski. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, zajmującą się stypendiami dla zdolnych ale niezamożnych młodych ludzi, jako żywy pomnik pamięci Papieża św. Jana Pawła II.

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku. Kalendarze Rolników w cenie 30 zł dostępne w zakrystii.

od 09.10 do 15.10.2023