1. Dzisiaj w czasie Mszy świętych będzie zbierana ,,taca remontowa”

1. Każda parafia w naszej diecezji ma wyznaczony termin modlitwy za powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W piątek 22 września o godz. 17.00 w kościele, będzie sprawowana Msza św. w intencji powołań i nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszam Wszystkich do wspólnej modlitwy.

1. Wójt Gminy Wyryki Pan Mirosław Torbicz zaprasza w sobotę 23 września o godz. 17.00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrykach na wydarzenie :,,Czas na las!!!” z opowieścią o Polesiu widzianym okiem fotografa Lubelskiego Towarzystwa Ornitologicznego i plenerowe kino nocne o mieszkańcach bagiennej krainy. Natomiast w dniu 24 września w niedzielę od godz. 14.00 na Rodzinny Piknik Leśny na Placu przy Urzędzie Gminy Wyryki. Szczegółowy program wielu atrakcji dnia znajduje się na plakacie na tablicy informacyjnej.

1. W przyszłą niedzielę Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie rejonu włodawskiego zaprasza wszystkie Małżeństwa chętne do poznania tej drogi pogłębiania swojej wiary na spotkanie organizacyjne do klasztoru oo Paulinów we Włodawie w niedzielę, 24 września 2023 r. na godzinę 16.00.

Więcej o Domowym Kościele w diecezji siedleckiej i naszym rejonie na stronie internetowej https://siedlce.oaza.pl/

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 18.09 do 24.09.2023