1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach świętych w kościele.

1. W pierwszy piątek miesiąca - 6 stycznia przeżywamy - Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy św. Drzwi wejściowe naszych domów znaczymy znakiem Chrystusa C+M+B+2023 (CHRISTUS + MANSIONEM + BENEDICAT + 2023 r.) „Niech Chrystus błogosławi ten dom". Msze święte według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na misje. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16.00 w kaplicy, o godz. 18.00 w kościele.

1. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się Okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna Czas Zwykły w kalendarzu liturgicznym Kościoła.

1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

• w poniedziałek - (2 stycznia 2023 r.) od godz. 9.00 - od P. Katarzyny Pilars do P. Grażyny Samoluk;

• we wtorek (3.01) od godz. 9.00 - od P. Piotra Czelej do P. Andrzeja Pruszkowskiego;

• w środę (4.01) od godz. 9.00 - od P. Arkadiusza Żuka do P. Andrzeja Dudyka;

• w czwartek (5.01) od godz. 9.00 - Wyryki Połód: od P. Grzegorza Studzińskiego do P. Edwarda Staszewskiego);

• w sobotę ( 7.01) od godz. 9.00 – od P. Kazimierza Berkasiuka do P. Piotra Rudkowskiego);

Po księdza na kolędę proszę przyjechać na godz. 8.50.

od 02.01 do 08.01.2023