1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy XXIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na ten cel.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Msze święte w Poniedziałek (5.12.2022) i Wtorek (6.12.2022) w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 18.00. Każdego dnia będzie można skorzystać z sakramentu pokuty.

1. We wtorek w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość Odpustu Św. Mikołaja Biskupa. Msze św. o godz. 16.00 w kaplicy i 18.00 w kościele.

1. Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Proszę Radnych Parafialnych i osoby, które zechcą pomóc w rozprowadzeniu opłatków w każdej wiosce naszej parafii.

1. Caritas tradycyjnie organizuje Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadzając świece w cenie 10 zł., 15zł., 20zł. Świece są do nabycia w zakrystii.

1. Roraty w środę o godz. 6.30 w Wyrykach a w sobotę o godz. 6.30 w Lubieniu. Zapraszam na wspólne modlitewne czuwanie z Maryją na przyjście Zbawiciela świata.

1. W czwartek wypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. otrzymają od rodziców na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcone medaliki i krzyżyki. Po Mszy św. Nowenna przed koronacją obrazu Matki Bożej Kodeńskiej.

2. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 04.12 do 11.12.2022