1. Dzisiejsza niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Parafii jako ,,taca remontowa”.

2. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki organistów, chórów kościelnych, schol i kantorów. W naszych modlitwach pamiętajmy o Panu Organiście, Chórzystach i wszystkich, którzy swoim śpiewem ubogacają liturgię i pomagają nam w modlitwie.

3. Katecheza dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w sobotę w kościele o godz. 10.00.

4. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 4 do 6 grudnia 2022r.

6. Na potrzeby Parafii wpłynęły ofiarności: Bezimienna – 200zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

7. Prasa katolicka jest dostępna na stoliku.

od 21.11 do 27.11.2022