1. Zapowiedzi:

• Marek Szarucki, kawaler z Parafii Św. Karola Boromeusza w Krakowie i Katarzyna Sakowicz, panna z Parafii Św. Floriana w Krakowie, pochodząca z naszej Parafii – zapowiedź – 2

• Karol Dominik Warda, kawaler z naszej Parafii i Paulina Sawoniuk, panna z Parafii M. B. Różańcowej w Sławatyczach – zapowiedź - 1

1. Nabożeństwa majowe w poniedziałek i wtorek w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po mszach świętych.

3. Przyszła niedziela jest Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończącą Okres Wielkanocny.

4. W przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na budujące się kościoły w naszej diecezji.

5. Ofiarność: Bezimienna 100 zł. Bezimienna 1300zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

6. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 30.05 do 05.06.2022