1. Dzisiejsza niedziela jest Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Caritas.

1. Pamiętajmy o Koronce do Miłosierdzia Bożego i módlmy się nią dzisiaj o godz. 15.00

1. Dzisiejsza niedziela 24 kwietnia w całej Polsce jest obchodzona także jako ,,Dzień Dobra”. Jest to także święto patronalne Caritas. Szkolne koło Caritas działające w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kaplonosach, włączając się w tę akcję, organizuje spotkanie 24 kwietnia o godz. 17.00 w Szkole w Kaplonosach. W programie : wspólna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego, podsumowanie kwesty wielkanocnej, występ Zespołu Swańki oraz słodka niespodzianka. Prowadzona będzie również zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci ukraińskich uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II we Włodawie Orchówku (do szkoły tej uczęszcza około 100 dzieci ukraińskich) Organizatorzy wszystkich zapraszają.

1. W piątek 29 kwietnia o godz. 18.00 w kościele w Lubieniu katecheza dla dzieci klas trzecich naszej Parafii przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią św.

1. Przypominam o przykazaniu kościelnym, aby w Okresie Wielkanocnym przystąpić do Komunii świętej. Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski czas liczy się od Środy Popielcowej do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, która wypada 12 czerwca 2022r.

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 25.04 do 01.05.2022