1. Zapowiedzi: Rafał Krzysztof Mazurkiewicz, kawaler z parafii M.B.Królowej Świata w Nadrybiu i Marlena Buska, panna z Parafii tutejszej – zapowiedź – 1.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek w kaplicy po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele o godz. 18.00. Gorzkie Żale w niedzielę w kaplicy po Mszy św o godz. 8.00, w kościele po Mszy św o godz. 12.00. Uczestniczmy w nich jak najliczniej.

2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczynają się w najbliższy piątek. Msze święte z nauką rekolekcyjną w kaplicy o godz. 16.00, w kościele po Drodze Krzyżowej o godz. 18.00. W sobotę Msze święte w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00, w kościele o godz. 18.00. Spowiedź w piątek i sobotę. Zakończenie rekolekcji w niedzielę. Msze święte według stałego porządku.

1. W piątek 25 marca wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia Papież Franciszek zawierzy Niepokalanemu Sercu Maryi Rosję i Ukrainę. W katedrze siedleckiej Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi dokona o godz. 17.00 Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda, następnie o godz. 18.00 pod Jego przewodnictwem będzie sprawowana Msza Święta w intencji pokoju w Ukrainie.

2. W naszej Parafii Akt poświęcenia będzie miał miejsce w kaplicy w Wyrykach po Mszy św. o godz. 16.00 a w kościele po Drodze Krzyżowej i Mszy św. o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o pokój na Ukrainie i nawrócenie Rosji będzie trwała do godz. 21.00. W tę wspólną modlitwę z Ojcem Świętym Franciszkiem powinniśmy się włączyć WSZYSCY.

1. Katecheza dla rodziców i dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. W sobotę w kościele o godz. 9.00.

2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 10.30 w kościele.

1. W przyszłą niedzielę (27.03) Parafia Św. Ludwika we Włodawie zaprasza na spotkania z Jackiem Pulikowskim. Pierwsze spotkanie dla małżonków i rodziców nt. „Miłość małżeńska a wychowanie dzieci” o godz. 11:00 w klasztorze. Drugie spotkanie dla młodzieży nt. „Czy warto wierzyć w Boga” o godz. 14:30 w kościele.

1. Caritas prowadzi akcję pomocy najbiedniejszym. W zakrystii są do nabycia świece-paschaliki (poświęcone) na stół świąteczny w cenie 20 zł i baranki z białej czekolady do święconki za 7 zł.

1. Ofiarność na potrzeby Parafii: Bezimienna – 100 zł, Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. Echo Katolickie w cenie 3 zł. jest dostępne na stoliku.

od 2.103 do 27.03.2022