1. Ze względu na stan epidemii koronawirusa w Polsce, wszyscy uczestniczący we Mszy św. w kościele i kaplicy powinni mieć zasłonięte nos i usta odpowiednią maseczką.

1. W miesiącu październiku modlimy się na różańcu do Matki Bożej o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników Nabożeństwa Różańcowe codziennie w kaplicy o godz. 16.00 a w kościele w Lubieniu o godz. 17.30. Zapraszam dzieci młodzież starszych do licznego udziału w tej modlitwie.

1. Dzisiaj przeżywamy 21 Dzień Papieski pod hasłem:,,Nie lękajcie się”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagającą w kształceniu niezamożnej młodzieży.

1. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej, Pani Marzena Trociuk serdecznie zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli, i społeczność lokalną na konferencję naukową pt.,,Struktury Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej i partyzantki poakowskiej we Włodawie i okolicach”. Konferencja odbędzie się jutro 11.10.2021 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w budynku szkoły w Wyrykach. Prelekcję wygłosi pracownik naukowy Lubelskiego Instytutu Pamięci Narodowej. IPN jest jednocześnie współorganizatorem tego wydarzenia.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 11.10 do 17.10.2021