medjugorieZ Maryją - szlakiem ku południu - MEDJUGORIE

Pielgrzymka z Lubienia

9 - 16 kwietnia 2018 r.

1. DZIEŃ (poniedziałek - 9 kwietnia)

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd przez Słowację do hotelu w Varazdinie (1021km), obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ

Śniadanie, przejazd, zwiedzanie Parku PLITVICKIE JEZIORA, jednego z najpiękniejszych parków chorwackich, przejazd do Splitu, zwiedzanie Starego Miasta, przejazd do MEDUGORJE, zakwaterowanie (620km), obiadokolacja i nocleg. Msza Święta po drodze w jednym z kościołów.

3. DZIEŃ

Śniadanie, spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium – kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Następnie przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, wieczorem Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ

Śniadanie. Wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk – ulica rzemieślników, przejazd do Dubrovnika, zwiedzanie Starego Miasta, powrót do Medjugorie (291km). Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych.

5. DZIEŃ

Śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac, wizyta we wspólnocie CENACOLO( lub inne), czas wolny na zakup pamiątek, udział w nabożeństwach wieczornych w kościele św. Jakuba, obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu, przejazd do Vodice / Tribunij – odpoczynek nad Adriatykiem, zakwaterowanie w hotelu (230km), obiadokolacja i nocleg.

7. DZIEŃ (niedziela - 15 kwietnia)

Śniadanie, przejazd do Marija Bistrica, Msza Św. w Sanktuarium Maryjnym, przejazd do Budapesztu, rejs po Dunaju, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie BUDAPESZTU z przewodnikiem. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry i Słowację, po przekroczeniu granicy obiad. Powrót do domu w późnych godzinach wieczornych.

Cena 1050 zł +200Euro (przy grupie 50 os.)

Cena zawiera: Przejazd autokarem, noclegi z wyżywieniem HB, opiekę Księdza i Pilota, Przewodnika, ubezpieczenie KL NNW; Do przekraczania granic wystarczy dowód osobisty!

Zapisy - ks. Jarosław Sutryk, tel. 796 626 775; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpisowe - 500 zł / do 15 marca 2018 r. - 550 zł / przy wyjeździe (9 IV) - 200 Euro

Program do pobrania [plik PDF]

Organizatorem pielgrzymki jest:

arka

Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne

"ARKA"

ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce

tel. +48 882 114 244 (biuro), +48 502 574 004 (dyrektor)

Oddział I: Garwolin, ul. Polska 36, tel. 600 046 860

Oddział II: Poznań, ul. Żupańskiego 13A/11, tel. 600 733 766